g��rg�� (0 tétel)
rózsakvarcos
kép réz keretben
ón képek
női cipő 35
rézkarc rézlemezen
gramofon t
18 karátos férfi
kk magyaros
figurális söröskorsó
ritka festett karácsonyfadísz
sohár
2peng
női ezüst gyűrű 63
nem egykutya
jancsi s juliska
kézzelfestett csésze
bl
vanneki alföldi kék
teve fesztivál
katalógus 1910
kutyapár porcelán figura
alföldi virágmintás tál
hajcsavar
létra játék
női akt tanulmány