garányiné katalin (0 tétel)
maci laci
selyem hálóing
szász endre kávéskészlet
németbóly
szőnyeg sérült
madár dísz
tonala
royal dux női
komlós könyvtámasz
10 fillér 1926
eozin gerezdes váza
textima
varga rézkarc
ezüsttömb
rovar gyűjtemény
pincelámpa
horse
2 fillér 1915
vízvári mariska szakácskönyve
zsebóradoboz
harapós kutya
sárga porcelán
lenin kép
máltai lovagrend
kovácsoltvas újságtartó