gorka mini (0 tétel)
karcagi fátyolüveg váza
2 fillér 1947
füles újság
zsolnay eozin kancsó
10 fillér 1942
van cleef
törökország
ecset
worcester
orosz fülbevaló
török jános sérült
ritka kerámia
aranyozott fülbevaló
ungvár
bár
1 forint 1868
olaj festmény
okm
üveges polc
zsoké
montenegró
szakés
húsvéti tojástartó
paon de peking
járólap