gyarmathy (2 tétel)
Eladva: 2024. febr. 25. 15:2723 licit
zsolnay eozin tulipán
söröskorsók
unicum fém doboz
zsugor mázas
vászon hímzett
aranyozott falikar
vendéglős
kőbányai sor
ifj
rimanóczy
swatch óra
zsolnay fedeles
alföldi porcelán csésze
lubiana bögre
fehér tálak
alföldi hamutál
cziffra
vörös kristály
csacsifogat
szent györgyi albert
dugópuhító
lemez lejátszó
gyémánt ékszerek
horváth g andor festmény
teáskanna tető