izrael (1 tétel)
Eladva: 2024. febr. 12. 06:401 licit
zártakaró
intarziás íróasztal
süteményforma
lenvászon terítő
hummel madonna
xantus
gém
régi bőrönd
fehérvári
pobeda karóra
épület dísz
zsolnay török jános váza
viktória bonbonier
cseh gránát
neobarokk dohányzó asztal
női íróasztal
fenyő andor
gyógyszeres szekrény
tulipán
praziolit
antik fotel
kabinet sor
yves saint laurent
mézesüveg
malomkő