junghans (5 tétel)
Lejárat: 4 nap 10 óra0 licit
1.500 HUF
4.17 USD
Lejárat: 2 nap 16 óra0 licit
36.000 HUF
36.000 HUF
34.000 HUF
94.44 USD
Eladva: 2024. márc. 25. 20:365 licit
lenvászon
gmunden
ovális keret
retro bútor
ritkaságok
macis tányér
hollóházi balerina
fogpiszkáló tartó
borosüveg
igazgyöngy nyaklánc
herendi malaclopó
lornyon
elbogen
smaragd fülbevaló
intarzia
régi lámpabúra
thonet karosszék
károly cserna
cservonyec
japán festmény
pataky
istókovits
400 napos
desigual
london topáz