képkeret historizáló (0 tétel)
dali litográfia
tömörkény
szoknyás fotel
endrőd
bronzplakett
egresi zsuzsanna
ezüst fülbevaló zöld
swarovski csillag
vb 1982
borsos miklós rézkarc
kerámia fali plakett
japán bronz
ásvány szobor
hollóházi mokkás csésze
bronz l
petróleum lámpa kék
hollóházi fácán
háloszobagarnitura
üveg henger
tányér zsolnay virágos
macskanyelv
bártfay judit
herendi rokokó
karácsonyfadísz hóember
zsolnay krisztus