k��sa (0 tétel)
szász medál
vasasztal
zsolnay bögre balaton
jáfi
kalász
sütemény tartó
herendi virágmintás
korall bross
eglo
szecessziós nyaklánc
szemzőkés
ezüst nyelű
bihar vármegye
tető dísz
bihar
öntöttvas sütőtál
xviii század
vasútmodellek
filmszalag
kérem a csontokat
csont doboz
kávéscsészék
tóbiás
restaurálandó
2 forint 1958