kar��csonyi ��g��sor (0 tétel)
eozin csikó
zsolnay grünwald
monet ékszer
egyedi festéssel
aranyozott tányérok
zsolnay arany szegélyes
aranyozott gránát
zenith férfi karóra
zsolnay apró virágos barokk
alois kern
arany fülbevaló 18
herendi eton mélytányér
sorszám követő 1000
borostyán zárvány
richard strauss
középcímer
magyar komondor
alföldi zöld magyaros
ezüst teáskanál angol
saláta szedő
1982 ezüst
bavaria feinsilber dekor
ékszer vitrin
art deco arany ékszer
jelzett réz tál