khala (0 tétel)
öntöttvas falikút
göcsey józsef
vaszkó erzsébet
herendi fehér porcelán étkészlet
antik fa csillár
bay alajos
zsolnay fürtös
1993 200 ft
német porcelán tányér
lovas kocsi
pruszlik
tardi kovács sándor
állólámpa asztallal
vásárhelyi kováts
böröczky ferenc
kohó
tarock kártya
szecessziós étkészlet
1920 korona
üveg étkészlet
púderes szelence
adventi
restaurálandó
antik rézkarc
1805