kisszekrény (1 tétel)
pala utca
pillangó bronz
46 női kabát
női bőr cipő 39
réz madarak
retro asztali ra
istenek nyomában
pengő fillér sor
asztali óra 400
varázslatos utazás
hans harlander
furnérozott fa doboz
falióra tokra
amigurumi baba
antik teáskanna rózsás
romkert
karácsonyfadísz műanyag angyal
intarziás bútor szekrény
1974 február
haj ra
herendi viktória mintás csészealj
sárga arany brill gyűrű
retro karácsonyfadísz házikó
antik arany szívmedál
magyar korona országainak