ma (3 tétel)
Eladva: 2024. febr. 17. 16:025 licit
2 db retro váza M Á, különleges formájú, magyar iparművészeti kerámia, egyik jelzett, 23,5 cm-párban
bosse sün
mhv
herend tulipán
bavaria tálka
25 fils
manócska
ridinger
bőr ékszer
kahla mese tányér
ezüst pezsgősvödör
retro teáscsésze
foxterrier
sztotinka
magyarok nagyasszonya
makart
kengyel zoltán
csanádi
1956 10 forint
tiffany óra
élesdy rézkarc
forgó betlehem
villeroy wild rose
lukácsi festmény
ágytakaró terítő
kozma pál