mihály (5 tétel)
Lejárat: 1 nap 19 óra7 licit
Ritkaság
Múzeumi igazolással Paál László : Barbizoni erdőrészlet magán gyűjteményből !
Munkácsy Mihály közeli Baratja !
19.000.000 HUF
19.000.000 HUF
1.050.000 HUF
2,904.06 USD
Ritkaság
19.000.000 HUF
19.000.000 HUF
1.050.000 HUF
2,904.06 USD
Lejárat: 2 nap 15 óra0 licit
16.000 HUF
44.25 USD
Lejárat: 2 nap 15 óra0 licit
16.000 HUF
44.25 USD
fehérarany medál brill
ment
horgolt tulipán
olaj vászon festmény deák
peng unc
lichte oroszlánfejes kaspó
antik medál nyaklánc
alexandrit kő
kígyó szobor
herend f 24
antik ra
5 peng 1926
antik felesütős falióra
strauss festmény
claire kenneth könyv
német porcelán lovashintó
kerama váza
hall
intarziás bútor szekrény
rusztikus vintage
díszpárnahuzat keresztszemes
futószőnyeg előszoba
nagy gólya
ra doboz
veterán kerékpár táska