mini (6 tétel)
Eladva: 2024. máj. 14. 20:103 licit
vadzsra
fa ládika
dali litográfia
mesterséges gyémánt
fakeretes tükör
zsolnay búzavirág tányér
andara
ágyukereszt
ón kanál
szecessziós kehely
gránát bross
ópusztaszer
porcelán figurális szobor
márvány tartó
endrőd
pompadour kávéskészlet
kézi csomózású perzsa
herendi indiai kosár mintás
rattan szekrény
akril festmény
porcelán figura retro
lenvászon ing
irredenta képeslap
matula gy oszkár
wekerletelep