oil (0 tétel)
restaurált darab
bécsi cilinder
akt csábítás
1961 bélyegnap
tz
antik arany szívmedál
60db szalvéta
porcelán kockás bögre
ón akt
a só
arany korall karkötő
kalotaszegi szoknya
zsolnay kék barackvirágmintás lapostányér
budai lászló festmények
barátság érem
alföld kulacs
horgolt tok
gyöngyvirágos terítő
royal dux porcelán hölgy
egri leányka bőr
surran�
lógós porcelán
porcelán halfigura
huller ágoston festményei
révész rézkarc