petróleumlámpa búra (0 tétel)
állami díj
1972 április
fa falilámpa
herendi fehérarany étkészlet
gőzmozdonyok
retro műanyag elefánt
felszabadult
thonet szék jelzett
holéczy etus
tavaszi dekoráció
sérült asztal
kicsi tányér
országos mentőszolgálat
tiktakwatch
empire csésze
régi műfenyő
petőfi réz
antik zsolnay cserépkályha
hollóházi kekszes doboz
orchidea bélyeg
herendi viktória mintás teáscsésze
nagyméretű cserép
régi karácsonyi fényfüzér
müncheni olimpia
hollóházi hadik huszár