pollock (0 tétel)
révész rézkarc
alföldi porcelán zöld magyaros
kommunista plakátok
tihanyin
100 svájci frank
fehérarany medál brill
peng 1942 1
jan havelka
női felsők
furnérozott fa doboz
ismeretlen fest
varsóból
l bronz szobor
antik kék köves bross
mosonvármegye
sp
régi magyar kávéfőzők
herendi áttört tálak
alföldi tulipános bögre
alföldi tányér aranyszegéllyel
dekanter dugóval
14k arany gyöngy nyaklánc
gyerek gy
ls
falióra 1870