porcelán kutya (25 tétel)
Royal dux-RITKA- ART DECO- 1918-1945 szaglászó kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
Eladva: 2024. ápr. 13. 20:1175 licit
Eladva: 2024. ápr. 03. 20:286 licit
Eladva: 2024. márc. 26. 13:0522 licit
Eladva: 2024. márc. 01. 20:135 licit
komjáti wanyerka
régi karácsonyfadíszek
illatgyertya
saxon
tolnai kálmán
görög tányér
aquincum ló
szathmáry istván
úttörő jelvény
népi festmény
intarziás tálca
bagoly könyvvel
állomásóra
prim óra
zsolnay emlék
ti sento
gion
sörös alátét
ágyukereszt
zsolnay papagáj
fazekasság
retro macik
népi szecessziós
bécsi szekrény
réz merőkanál