régi jelzett falitányér (1 tétel)
Lejárat: 13 nap 0 óra0 licit
4.490 HUF
12.69 USD
első magyar
lenvászon ing
fischer emil váza
makovecz
huszárkard
moldvai krajna
1945 10000000 pengő
lapostányér készlet
enterprise
centi
szobor kakas
borotvaélező
kézműves ezüst gyűrű
szalontay
mária kép
kisújszállás
reggeliző trió
szentkép gyűjtemény
triola
olvashatatlan jelzéssel
ii lipót
saly németh
nemesacél nyaklánc
mennyezeti csillár
váza üveg rózsaszín