rudolf (2 tétel)
Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
140.000 HUF
386.77 USD
porcelán kosár
walther glas
szecessziós szalongarnitúra
keleti bronz szobor
éjjeliszekrény pár
aranyozott fülbevaló
hollywood
ezüst tőr
zsolnay wanda
fogvájó
kosárlabda játék
nordic ware
tányér tartó bak
laborcz
szépség és a szörnyeteg
retro falvédő
platthy györgy
márvány gyertyatartó
tsavorit
aquincum sün
ebédlő szekrény
kőcserép
16 század
arany 14k fülbevaló
fém plakett