szabó vladimir (3 tétel)
Lejárat: 10 nap 2 óra0 licit
27.500 HUF
27.500 HUF
20.000 HUF
55.25 USD
Lejárat: 10 nap 2 óra0 licit
30.000 HUF
30.000 HUF
20.000 HUF
55.25 USD
Szabó Vladimir - Kilátás a Halászbástyáról hibátlan rézkarc eredeti keretében, szignózott, 60x 45 cm
35.000 HUF
35.000 HUF
5 HUF
0.01 USD
kőporcelán
római szobor
cseréptál
hímzett törölköző
mezőtúri kerámia
zsolnay csontos
antik pad
ülő
herendi viktória mintás bonbonier
orvosi szék
herceg
cameo
aranyozott óra
tölgyessy
játékok
pan
bajuszbögre
kavics
villáskulcs
retro karácsonyfadíszek
pamut ágynemű
antik puff
hévizi éva
1 forint 1888
álló óra