szigetv��r (0 tétel)
1965 kártyanaptár
szocreál sztálin lenin marx károly politika g d r gdr bányász interkozmosz
nagyméretű zsolnay kaspó
falu rézkarc
vadászos tányérok
alföldi mokka
vasaló alátét rézből
angyal csomag
diorámás karácsonyfadísz
fürdőszoba mosdó
zimbalist
karácsonyfadísz dioráma
simeon
1972 április
petra baba
thonet szék jelzett
állampolgársági bizonyítvány
temes
cserépbaba
dunai táj
húsvéti gyertya
herendi viktória mintás körmös
zsolnay 34 cm pillangós váza
olasz sál
diane