tatra fotel (0 tétel)
wilhelm éva
restaurált szék
virgács
ezüst szivarvágó
diorámás
kürt steiner
18 karátos arany gyűrű
litográfia angyal
baukó jános
tábori főző
mini baba porcelán
francia karosszék
yamud
gyerek zongora
szudy
hegeszt
levéltár
herendi porcelán petrezselyem
női hátizsák
éva mintás
nagycirkusz
máv utasellátó
sinkó galamb
cseh porcelán bögre
radetzky