te n et (0 tétel)
zsolnay eozin anonymus
hamutál
porcelán szív
magyarország és erdély
1947
smaragd fülbevaló
szily géza
aranyozott tükör
zsolnay tányérkészlet
németkönyv
bánovszky
würtz
századfordulós
karácsonyi dekoráció
mandzsetta gömb
zsolnay tojás
csigás
réz asztal
kinyitható asztal
bútorláb
1969
dr bubó
alföldi gyümölcsös
farkas lajos
búzavirág mintás zsolnay