tejesk��cs��g (0 tétel)
régi fémdoboz
10 fillér 1892
csendőr kard
kaviáros
retro borotva
petróleum lámpa mini
nádudvar
erdélyi táj
smaragd karkötő
nádai tibor
aranyozott kávéskészlet
kínai ékszerdoboz
marshall
mázatlan
angel
10 centesimi
lakodalmi
kéziperzsa szőnyeg
aquincum mini
nádai
herendi fehér porcelán étkészlet
jelzett faragás
képtartó medál
zsolnay pompadour gyertyatartó
antik vekker