thonet kanap�� (0 tétel)
kő tál
színes rtv
festmény sérült
alfonz mucha
stempli
herpai festmény
jános kalmár
márványlapos asztal
herendi cubash váza
ón falitányér
sárga rózsás porcelán
gombász
rúzs tartó
restaurálandó
erdélyi hímzés
colorvox
retro falikárpit
markos vera
hollóházi ametiszt
marczell györgy
antik fésű
doxa antimagnetic
kerámia páva
5 ft 1947
pavoni