váza (229 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 25. 16:593 licit
Eladva: 2024. márc. 04. 20:1833 licit
Eladva: 2024. márc. 04. 20:4249 licit
Eladva: 2024. febr. 25. 20:3451 licit
Eladva: 2024. márc. 16. 20:1067 licit
Eladva: 2024. febr. 28. 20:3922 licit
Eladva: 2024. ápr. 15. 20:457 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 21:2050 licit
Eladva: 2024. márc. 05. 20:2749 licit
Eladva: 2024. máj. 12. 20:1654 licit
Eladva: 2024. ápr. 06. 16:4022 licit
Eladva: 2024. febr. 27. 19:468 licit
Zsolnay virágos,és lepkés nagy váza,27 cm,,Bolti ú,j 18 karátos arannyal aranyozva,minimál ár nélkül
Eladva: 2024. ápr. 13. 14:141 licit
Eladva: 2024. márc. 25. 20:2910 licit
Eladva: 2024. ápr. 18. 20:2334 licit
Eladva: 2024. ápr. 10. 20:1640 licit
retro színes pohár
bányász istván
régi orsó
edelstein bavaria
mühlbeck
rádóczy gyarmathy gábor
hajmosó
gusztáv
kórusz rézkarc
fotelok
napocskás alföldi centrum varia
lapis andrás
font
falidísz madár
mimo
retro csésze
alice
herendi zoba
retro karácsonyfa díszek
rimaszombat
képes nyelvmester
rosenthal art deco
paraszt tálaló
antik ón
kínai agyagkatona