velencei barokk (0 tétel)
kobaktök
fém kazetta
kölnisüveg
zsolnay eozin anonymus
színezett rézkarc
mini kerámia
hollóházi lányok
intarziás szekrény
nagymama
váró márton
zsolnay leveses csésze
antik vasaló
lápisz lazuli
lornyon
kínai ruha
üveggyöngy
festett orosz
lekvár
retro fülbevaló
wanda
kazovszkij
aggancs
steiff
kunzit
rózsaszín váza