zsúrkocsi (1 tétel)
kelengye láda
somorjai
gyümölcsös bögre
henriett
szent jános
nikelszky géza
eötvös józsef
madár festmény
réz kalaptartó
ladislav
csehüveg hamutál
porcelán kávéfőző
zsolnay eozin oroszlán
hollóházi tea
ezüst talpas váza
bvlgari ezüst
mondrian
görög ezüst
ron arad
turul szövetség
sérült kerámia
fenyőfa talp
motor lámpa
reklám hamutartó
vászon hímzett