%EF%BF%BD%EF%BF%BDtk%EF%BF%BD%EF%BF%BDszlet (0 tétel)
zwiebelmuster
förster jakab
schlagenwald
sérült porcelán
fém kínáló üveg
angolkisasszony
pince
czvalinga
kis íróasztal
gmundeni
liszkai
kőműves kerámia
szilágyi kerámia
turán
br
zene doboz
ötvös asztal
aranyozott ezüst fülbevaló
kv daráló
1962 100 forint
oszter
willy
páva kagyló
nagy zsigmond
veres péter