1 korona 1896 (2 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 19. 07:54
orosz kávéskészlet
ezüst 20 forint
türkiz üveg váza
fenyvesi
érmés gyűrű
karkötő vintage
gyöngy csomag
bambisüveg
vadvédelmi
régi mosdó
kahla mesés
japán porcelán csésze
sátordísz
litográfia állat
kockás bögre
kínai virágtartó
aranyozott zsebóra
boros hajnal
dzsámi
régi magyar fogatok
román porcelán figura
5 kopejka
veronika
üveg tok
zafír gyémánt gyűrű