1837 (4 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 23. 20:30
úrihímzés
royal albert tányér
sötétzöld
iparművész lány
mosás
aranyozott falióra
dali litográfia
10 k
alföldi zöldséges
japán óra
mária kép
gránit csészék
nagy csupor
bécsi barokk bútor
kralik üveg
szilágyi jános
bálint józsef
iii ferdinánd
indiai virágkosár
kahla mese tányér
kremnica
fehér tea
jelvény kitűző
üveg gyümölcs
kosaras kristály