1919 megszállás (3 tétel)
10 forint 1986
kártya mintás
falidísz madár
castelli
kaiser porcelán
basilides barna
vass viktor
női bőrkabát
kórusz rézkarc
hollóházi virágos
erd��
szűrőtál
fossil táska
bon bonier
zsolnay karácsonyi
h0 piko
ezüstözött teáskanál
extrém
aranyozott dollár
szeptária
sokfiókos komód
orosz távcső
poschinger
gyűrű csomag
fotel pár