20 korona 1907 (1 tétel)
mécsestartó angyal
férfi bőrkabát
1923 10000 korona
üveg karácsonyfadísz
gubán
alföldi csészealj
szecessziós doboz
gyógyszerészeti
korall bross
lámpa szoborral
schau bach
ens volkstedt
kunwald
jelzett fa
carlsbad porcelán
tiffany mennyezeti lámpa
festmény párban
restaurálandó
enoch
kajak
kéziperzsa szőnyeg
kolozsváry kerámia
ábrahámhegy
vörös korall
mérőhenger