3 ajt��s szekr��ny (0 tétel)
20 forintos 1975
vasgyár
malomipar
lila váza
vászon hímzett
fotó keretben
poszt
maci mackó
dráva
alföldi porcelán mélytányér
aranyozott étkészlet
ferenc dániel nagy
polska
alföldi porcelán varia
szőlőmosó
vintage képkeret
fizika
fadd
kandalló készlet
faragó miklós hollóházi
gyöngy táska
amphora austria
rózsaszín fülbevaló
vallási tárgyak
vászonruha