50 ��ves a forint (0 tétel)
öntött üveg
illés lászló
holdmérleg
cs uhrin tibor
jézusszíve
zsolnay eozin őz
wempe
hermann lipót
vörös
éder gyula
olasz lámpa
csőkutya
kovács sándor
fürstenberg
ruhadísz
soldbuch
csillag
aranyozott porcelán
empire asztal
papírszalvéta
bohemia royal dux
növény litográfia
rangjelzés
lüszter lámpabúra
ezüstözött tál