anita porcel��n (0 tétel)
kutyafigura
inter continental
drasche leves
dunai táj
antik tabriz
1945 100000
gésa jelenetes zsolnay
férfi portré festmény
natália bejenaru
zsebkendő retro
antik cilinder
faragó miklós hollóházi porcelán
tamtam óra
zsolnay tádé
aranyozott tányérok
arany medál kos
angol fém
aquincum távolba
sárga kristály
hertay mária rézkarc
alföldi berill
olajfestmény akt
antik népviselet
perla gyöngy
régi iratcsipesz