antik b��ra (0 tétel)
karácsonyfa csúcs
szaszvaros
zománc mária
antik utazó óra
retro söröskorsó
üveg jézus
jakob
angyalkás szenteltvíztartó
kristály csengő
harapós kutya
csavart fülbevaló
ezüst gyűrű nagyméretű
j seregély márta
zsolnay teás alátét
retro párna
turn teplitz
bross jelzett
gyöngyház berakásos
burghardt
ajka crystal
m1911
rácmolnár
vászon ing
fe lugossy lászló
tatra asztal