Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik evőeszköz (634 tétel)
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2023. dec. 18. 11:58
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.79 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.65 USD
Feltöltve: 2023. okt. 07. 16:12
36.000 HUF
99.47 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
65.15 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
40.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 05:34
103.999 HUF
287.35 USD
ANTIK EZÜST , 8-SZEMÉLYES HALAS EVŐESZKÖZKÉSZLET ,PEST 1910 ÉVEK
Nagyon szépen vésett ,Rendkívül kedvező ár
296.000 HUF
817.84 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 06:37
9.000 HUF
24.87 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
59.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 08:43
20.300 HUF
56.09 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.34 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:46
233.400 HUF
644.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:21
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:23
101.150 HUF
279.47 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.65 USD
Eladva: 2024. febr. 24. 18:39
Eladva
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
34.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:45
11.830 HUF
32.69 USD
Feltöltve: 2023. máj. 08. 09:54
333.000 HUF
920.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:00
20.000 HUF
55.26 USD
Jelzett, antik, kisméretű szószos szedő vagy merő kanalak, különböző kivitelben, egyenként egvehetők
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
Eladva
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:57
38.000 HUF
104.99 USD
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
25.86 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 10:53
1.599.000 HUF
4,417.98 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 09:21
22.990 HUF
63.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:27
18.000 HUF
49.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:59
7.440 HUF
20.56 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.14 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
110.24 USD
Feltöltve: 2023. máj. 09. 19:04
59.000 HUF
163.01 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
15.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
193.41 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
54.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 21:03
52.000 HUF
143.67 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 15:22
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 06:29
3.300 HUF
9.12 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 07:05
39.900 HUF
110.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:45
8.000 HUF
22.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:44
20.000 HUF
55.26 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 14:00
435.000 HUF
1,201.89 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:09
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.32 USD
Eladva: 2024. márc. 22. 14:08
Eladva
Feltöltve: 2024. jan. 19. 10:30
55.000 HUF
151.96 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.