antonin suman (0 tétel)
aranyfácános herendi
rega
hollóházi hadik huszár
borbála szobor
ezüst peremmel
aranyozott gránát
kék szilke
mezei sándor
betétes díszpárna
iparművész kislány
eisele gyula
kornai
barett sapka jelvény
herendi fedeles csésze
break
zsolnay majompár
bristol porcelán
ébenfa fej
fekete istván első kiadás
komód restaurált
ajka kristály dekantáló
lóportré
angol fém
petit bouquet de rose
1961 július