arany 14 (96 tétel)
Antik aranyfülbevaló, kézi munka ,14 Karátos,, jelzetlen, bevizsgált,-+ aranyozott bross 12 karáttal
Eladva: 2024. máj. 01. 21:50
Eladva: 2024. ápr. 21. 10:15
Eladva: 2024. ápr. 17. 10:51
Eladva: 2024. ápr. 07. 15:46
Eladva: 2024. ápr. 03. 22:49
Eladva: 2024. márc. 31. 14:24
Nagyon szép dekoratív 14 karàtos arany fülbevaló 7db apró cirkon kővel diszítve.
Karàcsonyi ajàndéknak is alkalmas szép darab !
Eladva: 2024. márc. 07. 20:39
Eladva: 2024. márc. 06. 18:15
fekete nagy
kortárs szobor
raffaellesco
mozart bögre
tulipános zsolnay
nutria bunda
badonviller
mányoki ádám
jakob
skoda éva
zsolnay váza 27 cm
gyapjú blézer
müller testvérek
nuridsány zoltán
tálaló csipesz
a pallas nagy lexikona
német fényképezőgép
tavirózsás
altiszt
türkizköves fülbevaló
sérült kerámia
niklova
kegyhely
kovács margit özvegy
kés készlet