aranyozott ez��st (0 tétel)
ens volkstedt
rdz
madár karácsonyfa dísz
eozin sas
murano üveg
mikro mozaik
altvien
herendi szűz mária
japán kaspó
brónica
réz sütő
karády katalin
réz kulcstartó
záhonyi
joláthy attila
cserép kancsó
cseh korona
siskin
antik rézkarc
göcsey józsef
art deco ékszerek
mécsestartó angyal
hunor
stempli
10 fillér 1892