aranyozott kép (6 tétel)
Intarzia kép, gyönyörű keretben, ajándéknak is kiváló dekoráció is, képkeret aranyozott. Alpesi táj?
Eladva: 2024. márc. 26. 08:45
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
Eladva: 2024. ápr. 10. 12:21
porcelán meztelen
kalocsai mintás kávéskészlet
falvédő suba
karácsonyfadísz kagyló
nagy falusi árpád
színház újság
ékszertartó zenélő
réz pipa
gombahatározó
10000 peng
antik mikulás
orakisérő
festett lakkfa
francia hajcsat
porcelán diótörő
gremlin
malasits zsolt
fortepiano
fritz éva
bim bam
herendi zöld teás
építményes íróasztal
paco rabanne
szabó tükör
wmf halas