bécsi barokk ülőgarnitúra (0 tétel)
mechanikus női karóra
vef
25 cent
ezüst kézitükör
fekete köves gyűrű
olaj vászon
agatha christie
ülés
kínai ékszerdoboz
zöldüveg
német porcelán csésze
üveg kanna
teknővájó
herendi teknős
konyha kés
palla
retro bútorok
potemkin
retro étkészlet
pajtás újság
aranyozott kávéskészlet
cseh készlet
jugoszlávia unc
fiók fogantyú
cornavin óra