b��dog t��l (0 tétel)
jézus születése
kabinetszekrény
kristály asztalközép
porcelán huszár
réz angyal
kis péter
ikea tányér
barbara
tálaló vitrines
intarziás tálaló
tápay
trümó
rózsagömb
fali tányér
cári orosz
aranyozott zsolnay
dime
antik tányér herendi
luta mara
bonyhádi zománc
kerti virágtartó
beregi
bíró lajos
öreg néne őzikéje
mohácsi kerámia