erd��lyi t��j (0 tétel)
1986
vászonzsák
szállodai csengő
egyben
strand szék
fehér függöny
dárda
5 forint 1971
zsolnay mese tányér
réz mérlegsúly
üveg ékszertartó
karóra cornavin
anna
irodaszék
aranyozott ezüst nyaklánc
ónémet karosszék
sega
turista jelvény
dolmány
festett tábla
hollóházi mese tányér
fém láda
rózsakvarc ezüst gyűrű
eta
shakespeare