ez��stt��mb (0 tétel)
német kerámia váza
zultanit
színes pohár
századfordulós
nokia
somos
kis tükör
három grácia
ezüst gyűrű zafír
népviseletes baba
mészáros jenő
2 márka
svéd porcelán
veszprém
régi könyvek
cashmere
zoltai
tompa
zsolnay pompadur
francia bulldog
színezett rézkarc
levélbontó
sütemény kiszúró
20 forint 1975
szent kristóf medál