fajansz kanna (34 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 15:00
79.500 HUF
216.28 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 07:44
69.900 HUF
190.16 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 13:22
45.000 HUF
122.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 09. 16:52
27.900 HUF
75.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 12:09
22.000 HUF
59.85 USD
Feltöltve: 2024. jan. 29. 13:15
21.000 HUF
57.13 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 15:27
19.900 HUF
54.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 15:02
18.500 HUF
50.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 23:55
17.400 HUF
47.34 USD
Feltöltve: 2023. aug. 19. 19:01
15.900 HUF
43.26 USD
Antik régi különleges RITKA!! belga mázas fajansz aranyozott kézzel festett virágmintás kiöntő kanna
15.000 HUF
40.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 07:47
12.742 HUF
34.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 14:36
14.800 HUF
40.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 18:59
11.000 HUF
29.93 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 12:08
4.200 HUF
11.43 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 08:07
3.900 HUF
10.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 18:29
1.800 HUF
4.90 USD
fény és árnyék
cseh pohár
váza üveg rózsaszín
mini mozsár
ptk
vászon fazék
tanulmányrajz
snooker
rózsaszín párduc
herendi reggeliző
csíkos retro váza
japán legyező
régi kapa
kristály whiskey
köretes alföldi
alföldi lapostányér
kovács mihály
alkalmi bélyegzés
fehér gránit tányér
kékfestő ruha
erdélyi bokály
kerámia angyalka
viktória gyűrű
rothschild porcelán
lapostányér készlet