faragott f��c��n (0 tétel)
1998 2000 forint
üvegtál
kárpáthy
aranyozott ezüst gyűrű
ott zoltán
ludvig zoltán
kártya asztal
karcagi
onyx
arany ékszerek
litográfia
zsolnay hajnalka
zeneszekrény
öntöző
antik lámpabúra
kerámia palack
bulgari
teve
perzsa szőnyeg
10 korona 1919
mhsz
hollóházi csíkos
cinóber
zsolnay dísztányér
vendéglő