ferenc j��zsef ��s vilmos cs��sz��r (0 tétel)
irak unc
diszkólámpa
vadászos tányérok
borgonovo
royal worcester palissy
ikonfestő
december 23
hímzett vászon terítő
200 korona
két fiókos
piri mintás
német náci ss
rózsaszín virágos tányér
porcelánfoglalat
break
hollóházi madár mintás
gyümölcs nyomat
pilipár
hollóházi mikulásvirág
porcelán figurák egyben
kétfüles komatál
egyházi palást
ulrich b j
löffler béla
halászok rézkarc